Marilyn Monroe’nun ‘kısmet’li dudakları!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız Bu takıya (1 kişi) ortalama: 4,00 yıldız verdi. Sizde yıldızlara tıklayarak puanlama yapabilirsiniz.
Loading...

Mücevher sektöründe güncel tasarımlarıyla dikkatleri çeken ‘Kısmet By Milka’nın dünyaca tanınan tasarımcısı Milka Karaağaçlı’nın, Marilyn Monroe’ya duyduğu hayranlığından esinlenerek yarattığı yeni dudak koleksiyonu ile sahip olduğu özgün dizayn farkını bir kez ek olarak ortaya koyuyor.

Tüm zamanların en mühim kültürel figürü ve ikonlarından biri olan, Marilyn Monroe’nun, sahip olduğu seksi lakin aynı zamanda çocuksu güzelliği, ‘Kısmet By Milka’nın dudak koleksiyonunda başarı ile yansıtılıyor. Pembe altın kullanılarak hazırlanan küpe, yüzük, kolye ve bileziklerin yer aldığı koleksiyonda yer alan tüm dizaynlar, Marilyn Monroe’ nun zarif dudak kıvrımlarından  ve görkemli dolgunluğundan esinleniyor.Değerli yakutlarla bezenen dudaklar, Marilyn Monroe’ nun seksi, dişi ve çekici tarafını yansıtırken, göz alıcı konyak pırlantaların kullanıldığı dudaklar ise çocuksu, saf ve sade kişiliğini ortaya koyuyor.

Koleksiyon fiyat aralığı: 600 – 1700 TL

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*